iSophi

11.11.2022

Nad projekty iSophi drží odbornou záštitu pedagogicko-psychologická poradna STEP. Ty společně vytvořili nespočet tištěných materiálů a her, které lze pro diagnostiku dětí využít. Nástroje z dílny iSohpi jsou oblíbené především v mateřských školkách - používají je již každá osmé MŠ v ČR. To znamená, že stovky školek napříč republikou skrze iSophi a její digitální služby získávají přehled o dovednostech dětí, připravují výukové aktivity a komunikují s rodiči.Projekt byl zpočátku vyvíjen částečně interními kapacitami a částečně externími dodavateli. Kvůli tomu, že hlavní vývojář z projektu odcházel, tak klient hledal někoho kdo by ho zastoupil. V tu chvíli jsme začali vyjednávat o možné spolupráci a postupně začali projekt přebírat po technologické stránce do vlastní správy.

Od té doby jsme kromě velkých backendových částí vylepšili reporty diagnostiky, provedli napojení na herní aplikace a připravili systém na integraci rodičovské aplikace.

Do budoucna se systém bude rozšiřovat do více směrů - větší zapojení rodičů skrze jejich aplikaci a též ještě užší integrace výukových her pro děti. Také má iSophi již nakročeno do zahraničí, což bude obsahovat výrazný posun i pro architekturu systému a pro nároky na technickou infrastrukturu.

© 2020 Luboš Truhlář
  Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!