O mně

Již od roku 2010 let se pohybuji v oblasti IT. Začínal jsem jako juniorní Linux server administrátor pro menší software firmu v Praze, kde jsem měl na starosti běžnou údržbu všech standardních aplikačních serverů (web, mail, db).

Díky mé znalosti emailových serverů jsem se dostal do české firmy zabývající se vývojem celosvětově známého emailového řešení IceWarp. Ve firmě jsem působil několik let, prošel jsem různá oddělení (support, testing, školení, development) a nabral jsem zkušenosti ze všech možných stran,  týkající se vývoje a hlavně i prodeje IT produktu v krabicové a později i cloudové formě. Několik měsíců jsem pracoval i na pobočce firmy IceWarp ve Washingtonu, DC, kde jsme pomáhali našemu výhradnímu distributorovi pro USA s prodejem a technickou podporou.

Po odchodu z firmy IceWarp jsem "skočil" do vlastního podnikání jako freelancer a začal dělat převážně menší prezentační weby a webové aplikace na míru. Zde jsem začal získávat první zkušenosti s vývojem software na míru zákazníkům. Po pár letech kvalitně odvedené práce zakázky stále přibývaly, a tak jsem se rozhodl přibrat kolegu, se kterým jsme o několik měsíců později založili firmu Endevel s.r.o.

Ve firmě Endevel převážně vytváříme středně velké webové aplikace na míru zákazníkům. Máme zkušenosti s aplikacemi pro realitní byznys, státní správu i nadnárodní korporace. Máme za sebou několik desítek úspěšně realizovaných projektů, které usnadňují práci tisícům lidí.


Díky mým více jak 10 letům zkušeností napříč různými IT obory jsem se rozhodl nabídnout své široké a komplexní znalosti jako IT konzultant. Zaměřuji se převážně na oblast vývoje webových projektů na zakázku.

Objednejte si moje služby

Vyplňte všechny údaje a ozvu se Vám co nejdříve zpět.

© 2020 Luboš Truhlář
  Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!