JAK POMÁHÁME

Aktuální projekty
 

Edenred

10.10.2020

Vytvořili jsme unikátní web pro českou pobočku nadnárodní korporace Edenred. Edenred je největším poskytovatelem benefitů pro firemní klientelu v České republice.
Na oko se jedná o klasické webové stránky, ale byly použité v současnosti nejmodernější technologie (Wagtail CMS API a React frontend). Web byl integrován do korporátního...

Vyvíjíme a spravujeme nejúspěšnější český eshop s kuchařkami. Veškerá funkcionalita byla naprogramována od nuly přesně na míru klientovi. Precizní design, perfektní SEO a vysoký důraz na rychlost zaručují tomuto eshopu úspěch na poli ecommerce.

Převzali jsme a nadále rozvíjíme komplexní projekt Realitní aplikace pro samoprodejce nemovitostí. Aplikace nabízí svým uživatelům kompletní služby pro prodej nemovitosti online. Od objednávky právních služeb po automatické generování videa z nahraných fotek. Zásadní funkcí tohoto projektu je brána (emailová a VOIP), která příjímá všechny poptávky,...

Brokersoft

01.11.2015

Náš největší a nejdéle vyvíjený projekt. Naprogramovali jsme nejkomplexnější systém v ČR na správu realitních kanceláří. Systém poskytuje realitní kanceláři veškerou funkcionalitu pro její běh, automatickou aktualizaci webových stránek a generátor webů pro jednotlivé makléře i nemovitosti. Integrováno bylo několik externích systémů (účetní,...A CO TEĎ?

Chcete i Vy pomoct s Vaším projektem?