Technický dozor projektu

Pokud se nevyznáte v IT a nesledujete aktuální technologický vývoj, tak je pro Vás velice těžké poznat kvalitu zpracování Vašeho projektu a oponovat dodavateli v technických záležitostech. Může se lehce stát, že Vás Váš dodavatel využívá a platíte zbytečně za něco, co nepotřebujete, co je špatně realizované a nebo vůbec.

Pomůžu Vám udržet kvalitu Vašeho projektu a nastavit správně spolupráci s Vašimi dodavateli.

Nejčastější problémy projektů

Špatné nebo nedostatečné zadání

Definovat celý projekt je velice obtížné, i když máte za sebou desítky realizovaných projektů.
Pomůžu Vám s tvorbou zadání tak, abychom podchytili co nejvíce aspektů hned od začátku projektu.

.

Nekvalitní realizace

Umíte poznat správně odvedenou práci? Poznáte kvalitu dodaného řešení? Pomůžu Vám odhalit nekvalitní a špatně odvedenou práci a dostat přesně to, za co jste si zaplatili.

Výběr nekompetentního dodavatele

Dokážete zvolit toho správného dodavatele? Poznáte rozdíl v kvalitě mezi jednotlivými firmami? Pomůžu Vám najít toho správného partnera pro Váš projekt. Více...


Zpoždění projektu

Zažili jste už nějaký projekt, který by se nezpozdil? Potřebujete dodat včas navržené řešení? Pomůžu Vám udržet časovou osu projektu a včas upozorním, pokud se projekt nebude vyvíjet podle předem daného plánu.

Nevhodně navržené řešení

Nedokážete posoudit, jestli navržené řešení od Vašeho dodavatele je to nejlepší pro váš projekt? Pomůžu Vám porovnat jednotlivé možnosti a vybrat nejlepší technické řešení.


Vendor Lock-In

Nenechte se zamknout do tzv. Vendor Lock-In. Využijte open source technologie a čerpejte naplno z celosvětových komunit.


A CO TEĎ?

Chcete i Vy pomoct s Vaším projektem?

© 2020 Luboš Truhlář
  Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!